Uwaga! Zmiana adresu:    ul. Grunwaldzka 4/2, Olsztyn

COSMELAN jest najskuteczniejszą kuracją wybielającą w porównaniu do terapii depigmentacyjnych dostępnych obecnie na rynku. Zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu. Nie posiada substancji o działaniu keratolitycznym.

  • Bardzo skuteczny w terapii przebarwień typu melasma (ostuda, chloasma)
  • Bezpieczny
  • Może być wykonywany o każdej porze roku
  • Odpowiedni dla każdego fototypu skóry

Mandel Peel

Kwas migdałowy to alfa-hydroksykwas otrzymywany przez hydrolizę wyciągu z gorzkich migdałów. Posiada istotne działanie rewitalizujące a także bakteriostatyczne i odbarwiające. Peeling kwasem migdałowym daje efekt widocznej poprawy płytkich zmarszczek, rozjasnienia nieregularnych przebarwień powierzchniowych oraz pozapalnych, redukcji melazmy, a ze względu na przeciwbakteryjne właściwości kwasu migdałowego możliwa jest znaczna poprawa stanu skóry z trądzikiem z obecnością zaskórników i krost zapalnych.

Jak działa Mandel Peel?

Mandel Peel jest wykonywany wyłącznie przez lekarza. Jest dobry na każdą porę roku oraz do każdego typu skóry. Nie zawiera substancji fotouczulających przez co nie powoduje powstawania przebarwień. Peeling migdałowy jest bezbolesny, trwa około 20- min. daje efekt świetlistości i oczyszczania skóry już po pierwszym zabiegu. Złuszczanie skóry jest niewielkie, mało widoczne, łuskowate, łatwe do ukrycia poprzez nawilżanie kremami, utrzymujące się przez parę dni, ale niewidoczne. Po zabiegu śmiało można iść do pracy.

Yellow Peel

zawiera : kwas retinolowy, kwas azelainowy, kwas fitowy i kwas kojowy, askorbyl palmitynowy, bisabololo ( wyciąg z rumianku) .

Kiedy poddać się peelingowi Yellow Peel?

Najczęstszym wskazaniem do peelingu Yellow Peel są: blizny po trądziku, zaburzenia łojotokowe skóry, drobne zmarszczki i zmiany posłoneczne, wiotkość skóry, przebarwienia na twarzy, dłoniach i dekolcie.

 ©TopExpert